KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12916304

nr 1291 6304

Etsning

3 st, Raphael pinx. Ej signerad. Motivet: 18x22cm, 30x26cm, 24x37cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 25 november 2019
kl 19:29:12